Online Rozet Alışveriş İstanbul
Abonelik

Kalite ve Garanti

Firmamız özkal markası adı altında İstanbul Kadiköy de imalat yapmaktadır. İstanbul içine bir günde İstanbul dışına iki gün içinde ürün teslimatı yapabilmekteyiz.ürün yelpazemiz son derece geniştir.Onlarca kategoride yüzlerce ürüne ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizi yerli malı olarak üretmekteyiz.Üretimde kullandığımız yan malzemelerde yerli malıdır. Dışa bağımsız olarak kendi üretim hattımızda kullandığımız için hızlı teslimat yapmaktayız. Kredi kartı taksitli satış ve kapıda ödeme imkanı sağlıyoruz.

Kredi Kartı Ödeme

Web sitemiz üzerinden, seçtiğiniz ürünün sayfasına giderek sipariş butonlarımızı tıklayabilir, banka havalesi veya kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartına taksitli alış veriş için diğer web sitemizi kullanabilirsiniz.

Kredi kartıyla taksitli alışveriş için aşağıda bulunan "Online Alışveriş" banner reklamının üzerine tıklayıp E-ticaret sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. 3-6-9 ay kredi kartına taksit imkanlarından faydalanarak sipariş verebilir kargo takibi yapabilirsiniz.

Copyright 2017 - rozetistanbul.com - Tüm hakları saklıdır.